Projektowanie powierzchni handlowych

Szanowni Państwo, zapraszając Państwa do współpracy oraz wspólnego budowania wizerunku Państwa działalności, mamy pełną świadomość odpowiedzialności, którą na siebie bierzemy. Pragniemy jednak zapewnić, że zarówno wieloletnie doświadczenie, stale doskonalona kadra, jak również i pasja leżąca u podstaw naszej działalności są pierwiastkami, które pozwalają nam działać z troską o najwyższą jakość przygotowywanych realizacji. Stale też obserwujemy zmieniające się trendy architektury wnętrz – wychodząc im naprzeciw łączymy je z rozwiązaniami o charakterze ponadczasowym. Pragniemy jednak zwrócić Państwa uwagę na dwa podstawowe zagadnienia, z którymi wiąże się projektowanie powierzchni handlowych.

Co ma wpływ na ostateczny kształt projektu?

Na ostateczny kształt naszej realizacji wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim są to oczekiwania Klienta – jego wizja oraz wyobrażenie, z którym do nas przychodzi. Jednak nasze doświadczenie każe nam uwzględnić również i takie czynniki jak:

  • lokalizacja powierzchni handlowej,
  • jej wielkość,
  • profil działalności Klienta, a tym samym i rodzaj sprzedawanych (eksponowanych) artykułów – ich wielkość, waga etc.,
  • budżet, który Klient pragnie przeznaczyć na realizację.

Jak wygląda realizacja usługi?

Ze względu na indywidualny charakter współpracy z Klientem, przygotowanie projektu powierzchni handlowej zawsze poprzedzamy spotkaniem i konsultacją. Wówczas dowiadujemy się o Państwa oczekiwaniach względem ostatecznego rezultatu naszych działań. Po dokonaniu ustaleń dochodzi do podpisania umowy, a zaraz po tym – przygotowania pierwszych planów zagospodarowania przestrzennego powierzchni, którą pragną Państwo zaaranżować. Przedstawiamy również indywidualne projekty mebli – doskonale oddające charakter Państwa działalności oraz współgrające ze stylistyką wyposażenia przestrzeni.

Kolejnym krokiem jest ostateczne zatwierdzenie przedstawionej przez nas koncepcji i rozwiązania – na tym etapie rozpoczyna się już działanie właściwe, czyli przygotowanie w naszych pracowniach elementów wyposażenia wnętrz. Ostatnim etapem jest wykonanie wszystkich, niezbędnych instalacji oraz montaż mebli.